-6°C bezchmurnie

Władze Samorządowe 2014-2018

Kiedy: 2014-11-16 , godzina: 00:00 | Gdzie: Powiat Nowodworski

Skład Rady Powiatu Nowodworskiego:

Okręg nr 1 – Nowy Dwór Mazowiecki

1) Gumiński Ryszard KW Prawo i Sprawiedliwość

2) Mędrecki Henryk Roman KW Platforma Obywatelska RP

3) Ozdarski Marcin KWW Forum

4) Kapusta Krzysztof Adam KW WND

5) Kowalski Jacek Adam Prawo i Sprawiedliwość

6) Szmytkowski Zdzisław KW WND

7) Tabęcki Dariusz KW WND

Okręg nr 2 – Nasielsk

8) Drabik Kazimierz Cezary Komitet Wyborczy PSL

9) Kasiak Radosław KWW Centrum Samorządowe

10) Paczewski Grzegorz Komitet Wyborczy PSL

11) Włodarska Renata KWW Stawiamy na Rozwój

12) Łapińska Anna Małgorzata Komitet Wyborczy PSL

Okręg nr 3 – Pomiechówek, Zakroczym

13) Calak Paweł Komitet Wyborczy PSL

14) Rutkowska Hanna Komitet Wyborczy PSL

15) Lenart Andrzej Jerzy KWW Centrum Samorządowe

Okręg nr 4 – Czosnów, Leoncin

16) Kościk Jacek Marcin KWW Forum

17) Kręźlewicz Katarzyna Izabela Komitet Wyborczy PSL

18) Rutkowski Piotr KWW Centrum Samorządowe

19) Buszta Krystian Stanisław Komitet Wyborczy PSL

 

Nowy Dwór Mazowiecki

Burmistrz - Jacek Kowalski

 

 

 

 

Rada Miejska:

Tomasz Reginis – WND

Jerzy Plackowski – WND

Włodzimierz Laur – Stawiamy na Rozwój

Grażyna Brzozowska – WND

Bogdan Jeziorski – Mazowiecka Wspólnota Samorzadowa

Piotr Miszczak – WND

Krystyna Nasiadka – WND

Agnieszka Kubiak – Falęcka – Stawiamy na Rozwój

Tadeusz Sosiński – WND

Ryszard Brzeziński – WND

Roman Biliński – WND

Tadeusz Ziomek – PiS

Ahmed Jadou - WND

Wioletta Dylewska – WND

Grażyna Nadrzycka – WND

Andrzej Świder – WND

Jacek Borkowski – WND

Agnieszka Kowalska – KWW Forum

Tomasz Płaneta – KWW  Twierdza Modlin

Marek Ciesielski – WND

Krzysztof Bisialski - WND

 

Nasielsk

Burmistrz - Bogdan Ruszkowski

 

 

 

Rada Miejska:

Marek Ostaszewski

Mirosław Świderski

Danuta Białorucka

Grzegorz Arciszewski

Magdalena Biernacka

Henryk Antosik

Marek Jaroszewski

Dariusz Sawicki

Antoni Kalinowski

Rafał Dłutowski

 

Czosnów

Wójt Gminy - Antoni Kręźlewicz

 

 

 

 

Rada Gminy

Jarosław Franiewski

Władysław Rocki

Paweł Pawłowski

Piotr Tytkowski

Marcin Manowski 

Artur Abramczyk

Zofia Wojcieska

Andrzej Kopczewski

Krzysztof Bręgoszewski

Marek Zielski

Mirosław Bielecki

Sławomir Burzyński

Krzysztof Szczeciński

Magdalena Oszczyk

Zdzisław Manowski

 

Zakroczym

W II turze wyborów na Burmistrza Zakroczymia wygrał Artur Ciecierski

 

 

 

 

Rada Gminy

Karol Figura

Marcin Paweł Folman

Wojciech Rytel

Beata Maria Olszewska

Olga Brylińska

Wanda Czesława Janczarek

Piotr Paweł Ambroziak

Maciej Jan Kostrzewski

Monika Śmieszny

Barbara Hanna Malinowska

Teresa Wyzińska

Piotr Serwatka

Adam Krzysztof Pierścieniak

Michał Tyszkiewicz

Grzegorz Wszelaki

 

Pomiechówek

Wójt Gminy - Dariusz Bielecki

 

 

 

 

Rada Gminy

Grażyna Drzazgowska

Andrzej Malasiewicz

Andrzej Górecki

Artur Bonas

Benedykt Pawlak

Małgorzata Lewczuk

Urszula Nowakowska

Iwona Sagatyńska

Dorota Młyńska

Grażyna Kiliś

Jan Drzazgowski

Marcin Gągolewski

Wioletta Śliwińska

Teresa Cieślińska

Dariusz Radwański

 

Leoncin

Wójt Gminy - Adam Mirosław Krawczak

 

 

 

Rada Gminy

Michał Paweł Chmielarz
Iwona Teresa Zagórska
Katarzyna Osmólska
Paweł Janusz Kuczyński
Józef Jabłoński
Małgorzata  Wacława Pelczarska
Andrzej Kalisz
Marek Dominiak
Marek Tomasz Rzeźnik
Bogdan Mosakowski
Arkadiusz Stanisław Kiełbasiński
Antoni Gruszka
Dorota Mariola Stępniewska
Mirosław Chwedoruk
Ewa Gruszka

 

Władze Samorządowe 2014-2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-nowydwor.pl