1°C bezchmurnie

Muniek w NOKu

Kiedy: 2015-01-17 , godzina: 17:00 | Gdzie: Nowodworski Ośrodek Kultury

Noworoczna gratka dla fanów zespołu T.LOVE i twórczości Muńka Staszczyka.

 

17. stycznia 2015 r. Nowodworski Ośrodek Kultury zafundował fanom polskiej legendy rockowej, czyli zespołu T.Love wielką ucztę muzyczno-kulturalną. To nie był koncert lecz spotkanie z Muńkiem Staszczykiem i jego miniset akustyczny, czyli występ na scenie z dwoma przyjaciółmi artysty - Jankiem Pęczakiem i Pawłem Nazimkiem. Panowie zagrali szlagierowe kawałki z repertuaru T.Love tj. King, IV LO, Lucy, Wychowanie i inne. Nie obyło się bez bisu.

 

Po 40. min występie rozpoczęło się spotkanie z Muńkiem, które poprowadził Grzegorz Brzozowicz - znany krytyk muzyczny, autor biografii artysty oraz jego 30. letni przyjaciel. Padło wiele pytań z sali. Jedna z przybyłych Pań pochwaliła się swoim przywiązaniem do twórczości legendy polskiej sceny alternatywnej, a piosenka "Warszawa" towarzyszyła tej fance nawet podczas porodu jej obecnie dwuletniej córki. Muniek opowiadał o początkach zespołu, epizodach z 32-letniej kariery muzycznej oraz planach na przyszłość.

 

Można było zdobyć autograf, uścisnąć dłoń artysty i zrobić sobie pamiątkową fotkę.

 

Refleksje po spotkaniu?

Już na wstępie sam pomysł takiego projektu spotkał się z wielkim odzewem - bilety rozeszły się w ciagu 3 godzin. W dniu koncertu przed salą widowiskową czekały zrozpaczone osoby bez biletów by móc wejść i zobaczyć swojego idola. Niektórym się udało. Dostawiono krzesełka i uzupełniono niezajęte miejsca. Jednakże faktem było też to, że chyba nie wszyscy wiedzieli na co kupowali bilety, ponieważ były i osoby w podeszłym wieku, które z niesmakiem patrzyły na artystę i cmokały coś pod nosem. Szkoda tylko, że swoją obecnością uniemożliwiły zakup biletów ludziom, którym twórczość Muńka nie jest obca i bardzo chciały dostać się na to spotkanie.

 

Muniek w NOKu komentarze opinie

 • gość 2015-01-18 23:59:40

  No czasy się zmieniają, koncert na krzesełkach i wszyscy siedzą, kiedyś to dwa pierwsze rzędy ciężkich krzeseł kinowych wyleciały jak publika zaczęła się bawić pod sceną. Ale i tak warto było się dostać na występ.

 • gość 2015-01-19 00:04:24

  Super spotkanie, kameralne akustyczny koncert i wysłuchanie bajery Muńka cenne spotkanie. Oby więcej takich w NOK. -Parostakek

 • gość 2015-01-19 00:24:15

  Koncercik w stylu laicikowy piknik, spoko. Fakt kilkanaście osób pomyłkowo kupiło bilety szkoda bo to nie impreza dla klubu seniora, a prawdziwym famom T.Love Alternativ uniemożliwiono spotkanie, bez sensu, Żal. :(

 • gość 2015-01-22 11:04:17

  Kasia bardzo ładnie to wszystko podsumowałaś. Muniek pomimo, że z Częstochowy, to bajere ma Warsiaską. Koncercik przyjemny, spotkanie takie normalne bez napinki.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-nowydwor.pl