1°C bezchmurnie

Kurs samoobrony "Bezpieczna Kobieta"

Kiedy: 2015-02-04 , godzina: 18:00 | Gdzie: NKSW Bastion

Klub Bastion jest sprawną organizacją, która posiada doświadczonych trenerów, świetnych zawodników i doskonałe zaplecze treningowe. Z uwagi na nasze możliwości, Zarząd klubu zdecydował się na przeprowadzenie kursu „Bezpieczna kobieta”.

 

Celem projektu jest poprawa bezpieczeństwa kobiet, promowanie sportów walki jako pożytecznego sposobu spędzania czasu oraz uświadamianie pozytywnego wpływu trenowania sportów walki na zdrowie i kondycję fizyczną. Chcąc dotrzeć do szerokiego grona kobiet i umożliwić im skorzystanie z projektu, zdecydowaliśmy, że kurs będzie bezpłatny i wszelkie koszty związane z jego organizacją klub bierze na siebie.


Warunki udziału.

W kursie mogą brać udział kobiety w wieku od 14 lat. Górną granicę wieku określa jedynie kondycja zdrowia. Niemniej Panie uczęszczające na kurs nie mogą mieć przeciwwskazań do wykonywania prostych ćwiczeń fizycznych. Po pierwszych zajęciach, każda z Pań, która chce wziąć udział w projekcie, podpisuje deklarację udziału w kursie. Zależy nam, aby na kursie znalazły się kobiety, które z zaangażowaniem, będą uczestniczyły w zajęciach. Dziewczyny niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę opiekunów / rodziców na udział w kursie.

 

Organizacja kursu.

 

Kurs rozpoczyna się 4 lutego i trwać będzie 2 miesiące. Nie ma przeszkód, aby dołączyć w trakcie trwania projektu. Nie wiemy z jakim zainteresowaniem spotkają się zajęcia, więc na chwilę obecną nie ma potrzeby zgłaszania / zapisywania się na kurs. Wystarczy przyjść na trening.

Zajęcia będą odbywać się w siedzibie klubu przy ul. Leśnej 4. Kursantki, zostaną połączone, z powstającą grupą Brazylijskiego Jiu-Jitsu i będą trenować w środy oraz piątki o godzinie 18:00, pod okiem trenera Pawła Żochowskiego. Dodatkowo, Panie będą spotykały się w soboty o godzinie 12:00 i ćwiczyć będą podstawy samoobrony na bazie Taekwon-do. Sobotnie zajęcia są przeznaczone tylko dla Pań. Wyjątkiem będzie, prowadzący zajęcia - trener Waldek Świeczka. Panie na kurs zabierają odzież treningową, klapki, wodę lub inny napój niegazowany i pozytywne nastawienie.

Link powiązany: http://babice24.pl/artykul,mazowieckie-zawody-na-matach-borzecina-duzego,18466

Kurs samoobrony "Bezpieczna Kobieta" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-nowydwor.pl