-6°C bezchmurnie

Koniec wakacji 2014

| Gdzie: Modlin Stary

30 sierpnia piknikiem w Modlinie Starym zakończyliśmy wakacje.

Miasto Nowy Dwór Mazowiecki rozpoczęło w czerwcu lato imprezą plenerową w Parku Miejskim, a zakończyło podobną imprezą ale w Modlinie Starym na terenach przyszkolnych. Pogoda i frekwencja dopisała. Dużym powodzeniem cieszyły się jak zawsze dmuchane konstrukcje dla dzieci. Stoiska gastronomiczne oblegane były przez dorosłych. Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Bisialski w twarzowym fartuchu serwował darmowe kiełbaski dla uczestników pikniku.

 

Scena koncertowa ustawiona na niewielkiej powierzchni po zmroku przyciągnęła dużą liczbę widowni.

 

Szał rozpoczął się gdy na scenę wszedł zespół Power Play, który poprzez interakcję z publicznością rozgrzał wszystkich zebranych i nie było nóg, które by chociaż nie przytupywały w rytm muzyki. Poleciały darmowe płyty ze sceny w kierunku tłumu. Dwoje uczestników pikniku miało możliwość śpiewania z zespołem na scenie. Nie obyło sie też bez autografów i zdjęć pamiątkowych z liderem zespołu.

 

Gwiazda wieczoru czyli Roberto Zucaro wsparty tancerką i polskim gitarzystą, który nota bene zasugerował, że jest synem innego włoskiego piosenkarza - Drupiego, poruszyli wszystkich szlagierami wiecznie żywymi z lat 80tych.  Usłyszeliśmy słynne przeboje gorącej Italii takie jak: Felicita, Susanna, czy Volare. Do wykonania utworu "Mamma Maria" zespól zaprosił na scene cztery dziewczyny z widowni, które z wielkim zapałem wyśpiewały słowa piosenki sprzed lat.

 

Lato 2014 zostało oficjalnie pożegnane. Wakacje dobiegły końca. Pora do szkoły.

 

Koniec wakacji 2014 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się