-6°C bezchmurnie

Grzegorz Bukała w ZAUŁKU

Kiedy: 2017-03-17 , godzina: 19:00 | Gdzie: Nowodworski Ośrodek Kultury

Koncerty, Grzegorz Bukała ZAUŁKU - zdjęcie, fotografia

Podczas Bardzo Kulturalnego Wieczoru ze Sceną ZAUŁEK w Nowodworskim Ośrodku Kultury założyciel Sceny i gospodarz zaułkowych wieczorów Wojtek Gęsicki zaśpiewa dla nas kilka piosenek ze swojej najnowszej płyty, poświęconej twórczości  Leonarda Cohena, "Wspomnienie".
Gościem wieczoru będzie  Grzegorz Bukała
W programie Grzegorza znajdą się m.in. najnowsze "jeszcze ciepłe" piosenki artysty. Zapowiada się więc bardzo ciekawy,pełny nowości, czarowny, zaułkowy wieczór. Spędź go z nami. Zapraszamy.

Nowodworski Ośrodek Kultury 
ul.I.Paderewskiego 1A
17 marca 2017r. ,godz. 19.00

Karty wstępu w cenie 15 zł d nabycia w kasie ośrodka kultury.
 

Grzegorz Bukała – z wykształcenia inżynier-elektryk, założyciel i jeden z liderów Wałów Jagiellońskich. Oprócz tego kompozytor i autor tekstów.
Zdobył I Nagrodę na  Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie w 1978 r., a wraz z Wałami Jagiellońskimi nagrody: dziennikarzy w 1978 i publiczności w 1983 r. oraz jedyną w historii tego festiwalu nagrodę Solidarności tzw. Złoty Kafel w 1981 r. na  Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w OPOLU. Wraz z zespołem nagrał trzy  winylowe płyty długogrające (tzw. long-play), o łącznym nakładzie ponad miliona egzemplarzy, z których dwie uzyskały tytuł złotej. 22 września 2008 roku ukazała się jego solowa płyta zatytułowana  Pocztówki z Macondo.

 

Grzegorz Bukała w ZAUŁKU komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-nowydwor.pl