-6°C bezchmurnie

7. Manewry Kabaretowe w Nowym Dworze Maz.

Kiedy: 2015-09-19 , godzina: 19:00 | Gdzie: Hala NOSiR

7. Manewry Kabaretowe

czyli,

"UCZ SIĘ JASIU..."

 

Na tegorocznych manewrach kabaretowych w sali NOSiR w Nowym Dworze Maz. ujrzeliśmy jako głównego prowadzącego Piotra Bałtroczyka, niewatpliwą sławę polskiej sceny stand up'u. Klasa jego żartów została potwierdzona tego wieczoru, o czym świadczyły spazmy śmiechu zarówno publiczności płci żeńskiej jak i męskiej.

 

Swój program przedstawił Zenon Laskowik z Kabareciarnią, czyli artystami takimi jak Jacek Fedorowicz, Adrianna Biedrzyńska, Ada Biernacka, Grzegorz Tomczak oraz zespół muzyczny Promile.

 

Ireneusz Krosny zabawiał znakomitymi trikami mima a także wystąpił jako solista z własnym utworem muzycznym. I tu wreszcie była możliwośc usłyszenia jego głosu, co jest nie lada gratką.

 

Miedzy występami typowo kabaretowymi Jacek Ziobro wyśpiewywał zagraniczne szlagiery z własną interpretacją tekstu i tak usłyszeliśmy jaki to NOWY DWÓR jest ŁANDERFUL.

 

Jako wisienka na torcie wystapiła formacja Kabaret Moralnego Niepokoju w składzie: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć oraz Magdalena Stużyńska.

 

Cztery godziny śmiechu minęły jak jedna. O czym świadczy poziom artystów. DZIEKUJEMY i czekamy za rok na kolejną edycję Maratonu.

 

7. Manewry Kabaretowe w Nowym Dworze Maz. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na e-nowydwor.pl